Rob Субота, 04.05.2024, 05:37
Вітаю Вас Гость | RSS

Головна | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Робінзон » Вісті з водойм » ПАНТАЛІЙСЬКИЙ ставок. (рибалка---)
ПАНТАЛІЙСЬКИЙ ставок.
serДата: Четвер, 01.04.2010, 21:39 | Повідомлення # 1
рибачище
Група: Администраторы
Повідомлень: 162
Репутація: 100
Статус: Offline
Був з спінінгом 30 березня на ставку,ловив на колебалки і силікон-повний ноль,не було навіть удару,а кидав з 13 до 16 години.Дув сильний південний вітер,закинути дуже важко,робилась велика коса з лески. Зате сфотографував лебедів,плавало 5 штук ! Сидів рибак з вудками і навіть щось ловив,я не підходив,але бачив садок коли той кидав чергову жертву-риба була ! respect
 
serДата: Неділя, 11.07.2010, 19:24 | Повідомлення # 2
рибачище
Група: Администраторы
Повідомлень: 162
Репутація: 100
Статус: Offline
ДЕНЬ РИБАКА-Короткий звіт з Панталійського - було впіймано 6 карпів,найменший 3кг.,найбільший 6кг.в Дзисюка Віктора,в Степанюка Валентина білий амур-8кг.500гр., 82 см (сам важив і міряв,і фоткав), сомик біля кілограма (був відпущений),карась більше 800гр.,в Баранова Олега, багато линків,лящів,густери,малих карасів(100-400гр),за плотву мовчу,було багато карпових покльовок і один солідний схід біля пірса(боротьба більше 15 хв)це в того що взяв амура і карпіка 3,5кг.Це інформація про тих хто прийшов на зважування,а було багато ще карп*ятників і не виключено що карпи ще були! Дітям було організовано список різних конкурсів ,відповідно з різними призами.По закінченні св*ятковий плов від спонсора призів для дітей ПАРТІЇ НАША УКРАЇНА І МЕРА МІСТА (були присутні на св*яткуванні !) Св*ято вдалося,рибалки діти і дорослі задоволені ! Підводники по ровах вполювали кілька щук
 
stal1nДата: Неділя, 01.08.2010, 20:05 | Повідомлення # 3
рибачок
Група: Пользователи
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
позавчора повернувся з рибалки на ставку у селі Панталія
Прибули на місце 29 липня десь о сьомій вечора, нас зустрів охоронець і виділив два пірси: один незвичної форми у вигляді української букви «Ї», а інший шатався в боки і мав страшненький помост.
Я відразу жбурнув спутніка з мастикою і почав готувати прикормку. Закинув фідер на опариша і через хвилин 10 отримав першого карасика. Карасі там дуже гарні, з високою спино, майже круглі. Справжні карасі.
Через 15 хвилин на спутнік витягнув ще одного карасика, через хвилин 10 на спутнік попадається гунтера на ладоньку. В цей же час в нашого колеги Степана на спутнік клюнув карась грам на 300, але зривається при спробі підняти його на пірс. Ну думаю рибалка буде дуже вдалою і результативною раз такий початок.
І тут почав йти дощ, який з невеликими перервами йшов цілу ніч і ранок годин до 9. Дощ в основному був не сильник, а мілким, холодним і противним. Мої колеги рибалки повністю забили на лов і переключились на застілля. До того як я пішов спати зловив ще залікових рибки з три і гарно закормив місце для поплавчанки.
Прокинувся десь о пів на четверту, перевірив всі спінінги і оновив насадки на фідерах. Почало клювати як стало видно на спутніках, на фідерах теж клювало але якась дуже дрібна плотва і зрідка попадалась густерка. Карась не клював. Десь о восьмій ранку на спутнік я дістав підлящика на 450 грам, моїй радості не було меж, давно мріяв спіймати саме цю рибу.
Хлопці з якими я приїхав спали до години 9, погода дуже сприяла сну: температура градусів 14, постійний сильний вітер і мряка. Ловити рибу вони не захотіли, продовжили застілля . Як тільки мені попадалась риба я гукав їх з пірса і показував, що зловив.
Мені пощастило: на фідер, який був заряджений кукурузкою і постійно мовчав попався підлящик десь на півколо. Я так зрадів коли дістав його, взяв під зябри підняв висого і почав гукати хлопців, щоб показати трофей . В цей момент лящик робить взмах хвостом,і вислизує з рук і тікає .
На вудку я ловив кукурузкою, але клювала лише плотва менша ніж пальчик, тільки один чи два рази витягнув невеличку густерку.
В години о десятій почало випогоджуватись і зрідка почав попадатись мірний карасик. Десь о 12.30 я побачив покльовку на спутній в берег – дзвіночок впав. Починаю тягнути і відчуваю, що снасть просто тягне в сторону. З усієї сили кличу брата на допомогу. Прибіг Степан - вхопив підсак. Я помаленьку підтянув невідомо яку здобич до пірсу. В цей момент показалась спина улову, Степан як закричить: «ТОЛСТОЛОБ!!», я від сміху чуть дав слабину . Мій брат забрав у недосвідченого Стьопи підсак і ми разом завели щуку(!) у пісак. Як виявилось, на спутній клюнула малесенька густерка, розміром з мізинець. Тому сигналізатор нічого не показав. Невідомо скільки часу вона там провисіла поки нею не поласувала щучка. Заміри показали вагу 2.2 кг!
Після цього у всіх з’явився ентузіазм блеснити і ловити на спутніки – хлопці зловили по пару хвостів на спутніки, але вже час було збиратись додому.
Загалом я спіймав десь 3.5 кг густерки з карасиками(карасів штук з 5), і щуку на 2.2 кг.
Чомусь смерділо мулом від озера, і вкрай не пощасило з погодою. Обов’язково повернусь сюди за лящами.

фотки з рибалки і невеличке відео можна переглянути на моєму блозі http://rivnefish.blogspot.com/2010/07/29072010.html#8816455250660523196

 
serДата: Понеділок, 09.08.2010, 22:21 | Повідомлення # 4
рибачище
Група: Администраторы
Повідомлень: 162
Репутація: 100
Статус: Offline
А в цю неділю знайомим було впіймано два карпи на 5 і 10кг.,з гаком!
 
serДата: Четвер, 19.08.2010, 22:49 | Повідомлення # 5
рибачище
Група: Администраторы
Повідомлень: 162
Репутація: 100
Статус: Offline
Ось як рибалять наші гості - http://rivnefish.blogspot.com/2010....0523196
 
serДата: Четвер, 26.08.2010, 21:28 | Повідомлення # 6
рибачище
Група: Администраторы
Повідомлень: 162
Репутація: 100
Статус: Offline
А я сьогодні спінінгував з човна з 13 до 18 години - і навіть удару не було,сильний вітер,щось легеньке і делікатне було неможливо закинути,а вже після 18години вітер стих (я то був змушений поїхати по справах) а приїхав мій знайомий -то я бачив з дамби як він вийняв щучку десь біля 1,5кг,а через пів години він подзвонив мені похвастатись що взяв ще одну з того ж місця!
 
serДата: Неділя, 19.09.2010, 22:05 | Повідомлення # 7
рибачище
Група: Администраторы
Повідомлень: 162
Репутація: 100
Статус: Offline
Був сьогодні після обіду з дітьми на заняттях на ставку. Ловили з 16.30 до 19.00. В одного пацанчика обрізала твістера на мікроджиг,два новеньких хлопчини вчились закидати спінінгом,і їм на щастя клюнула на ріпера (під верховоду) затягнула в очерет і порвала,в мого колеги зійшов карандаш,і я впіймав дві на воблера (страйк про)ярко лимонного окрасу-заг,вага 1кг.500гр. Рибалкою задоволений (це мені нептун зробив подарунок на день народження,вже четвертий рік поспіль маю такі сюрпризи),і діти задоволені!!!
 
serДата: Неділя, 16.01.2011, 18:35 | Повідомлення # 8
рибачище
Група: Администраторы
Повідомлень: 162
Репутація: 100
Статус: Offline
Сьогодні був з дітьми на ставку,брало ну дуже погано,плотвиця,підлящики,йорші, ставили жерлиці ,але пострілів не дочекались.
Було багато рибалок і стояло багато жерлиць ,но бачив як зловили тільки одну щучку.
Лід ще нормальний біля 15 см.!тільки біля самого берега розставший і треба заходити з пірсів.
 
stal1nДата: Середа, 07.09.2011, 11:40 | Повідомлення # 9
рибачок
Група: Пользователи
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня!

чудово, що у вас є свій форум, але шкода, що тут так мало пишуть повідомлень sad

напишіть хоч щось про свій ставок, як там справи з білої рибою в цьому році були? чи не перевелась ще густера, чи попадається трофейний карась?
чи є ще сенс пробувати ловити білу рибу в цьому році?

і головне, як справи з хижаком? чи варто пробувати цієї осені його піймати з берега, чи без човна варто забути про щку? які приманки в фаворитах? яка вартість риболовлі?

дуже дякую за відповіді!
 
serДата: Середа, 07.09.2011, 21:17 | Повідомлення # 10
рибачище
Група: Администраторы
Повідомлень: 162
Репутація: 100
Статус: Offline
Мало інфи згоден,але що поробиш,силою ж не заставиш! Біла ще є,і карасяки зачотні попадали,я особисто то мало спілкувався з рибалками по цій темі. Зілля по ставку вже нема,думаю фідером буде діло.
По хижаку -то кілька виходів робив берегом і ноль,на днях пів дня плавав човном і ноль. Знайомий ходить часто ,то каже що бере зранку і вечером коли починаються сутінки.Він ловить на воблери. Інший товарич то пару раз попав на крунячок 2-3кг- то брала на міношку,твічив.Хвалять що непогано бере на живця-чесно то свідком не був!
Вартість рибалки то здається 40 гр. день
 
serДата: П`ятниця, 04.11.2011, 19:46 | Повідомлення # 11
рибачище
Група: Администраторы
Повідомлень: 162
Репутація: 100
Статус: Offline
Спінінгував з човна по ставку-була потяжка на воблер і одненьку впіймав,ось таку-http://www.youtube.com/watch?v=sALbFwgQ2sU

в товариша на ратлін 5 сходів і одну кільовку зловив.
 
serДата: Неділя, 15.01.2012, 23:02 | Повідомлення # 12
рибачище
Група: Администраторы
Повідомлень: 162
Репутація: 100
Статус: Offline
Вийшли сьогодні з Робінзончиком на перший лід,але ловили з пірсів, бо ще тріщить коли стоїш. Я на жовту блешню впіймав два окунці і на тому ж пірсі юний рибачок також впіймав два окунці на мормишку на мотиля. Мете хурделиця,думаю за кілька днів можна буде вільно гуляти по льоду !



 
serДата: Неділя, 02.09.2012, 19:16 | Повідомлення # 13
рибачище
Група: Администраторы
Повідомлень: 162
Репутація: 100
Статус: Offline
Сьогодні заїжджав на ставок просто так,друг плавав на човні з спінінгом і після обіду вже мав 4 щучки,від 400 гр-до 1.5 кг . і були два сходи. А вчора зійшло два здорових товстолоби !!!
 
serДата: Понеділок, 13.05.2013, 21:36 | Повідомлення # 14
рибачище
Група: Администраторы
Повідомлень: 162
Репутація: 100
Статус: Offline
А сьогодні з берега шукав окунця ,а натрапив на щучку,приблизно грам 800, взяда на спінербейт саморобний.
 
serДата: Субота, 17.08.2013, 22:57 | Повідомлення # 15
рибачище
Група: Администраторы
Повідомлень: 162
Репутація: 100
Статус: Offline
Сьогодні на ультралайт, на мікроджиг ,з одного пірсу 96 окуньців, а ще скільки зійшло !!!!!!!!!!!!  Кайфовий день, ще такого -не мав на Панталійському - балдею !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Форум » Робінзон » Вісті з водойм » ПАНТАЛІЙСЬКИЙ ставок. (рибалка---)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024 |