Rob Неділя, 19.05.2024, 07:03
Вітаю Вас Гость | RSS

Головна | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Робінзончик » Змагання » 13 лютого 2011р-Відкритий дитячий чемпіонат по підльодному.
13 лютого 2011р-Відкритий дитячий чемпіонат по підльодному.
serДата: Неділя, 13.02.2011, 19:53 | Повідомлення # 1
рибачище
Група: Администраторы
Повідомлень: 162
Репутація: 100
Статус: Offline
УВАГА !!!
13 лютого 2011 року на Панталійському ставку відбудеться Відкритий дитячий чемпіонат Дубнівщини,по підльодному лову риби на мормишку ! Змагання особистого заліку,призові місця 1,2,3 - по загальній вазі,додаткові номінації -за найбільшу кількість впійманих хвостів та за найбільшу впійману рибину ! До змагань допускаються діти віком до 15 років, збори та реєстрація проводяться біля будки охорони до 9.30год,старт змагань о 10.00год., фініш о 13.00год. З 13 до 14.00год..зважування улову підбиття підсумків,нагородження призерів, по закінченні св*яткова юшка ! З собою мати зимову вудку (при її відсутності на час змагань клуб *РОБІНЗОНЧИК* забезпечить),в рамках особистої гігієни-тарілку-ложку, та величезне бажання виграти !!! Окремо запрошуємо в группу моральної підтримки батьків,родичів,друзів!

Відбувся наш чемпіонат-ось результати; участь приймало 19 дітей ,серед них одна дівчинка. Наймолодшому учаснику було 5 з половиною років,найстаршому виповнилось 15,середній вік 11-13 років. Погодка нас спочатку порадувала , а потім круто обломала,зранку була тиша ,а потім як зірвався вітер то мало з ніг не валив,там і дорослим булоб не солодко,але всі стійко діждалися фіналу ! Кльову можна сказати що майже не було,зрідка попадалась плотвичка і окунь, а в основному то йорш,були щучі зрізи мормишок. Багато учасників залишились без улову,но настрій не пропав ні вкого. 1 МІСЦЕ був улов-214грам, найбільша рибина-64грами плотка, найбільше хвостів-31штук йорші. Плюс були номінації (наймолодший учасник), (єдина панянка-рибачка),(13число-13в списку-13років вік) і (самий невезучий),та заохочувальні подарунки всім хто не зайняв призових місць,та подарунки всім учасникам від осередку партії НАША УКРАЇНА !!! На фінал св*яткова УХА -15 ЛІТРІВ ЮШКИ ТІЛЬКИ МЕЛЬКНУЛО!!! На фінал приїхало місцеве телебачення,брали інтерв*ю у дітей ,робили сюжети(ждем новин) ! На березі ,на час змагань, чергувала бригада швидкої допомоги,але на щастя їхні послуги не знадобились (лікарів накормили,та відпустили з подякою)!!! Дітлашня була задоволена і вже питали коли слідуючі змагання. Хочу подякувати тим хто відгукнувся з допомогою на це дійство,а це з маг.Дубно-маг.САФАРІ,м.Ольвія,п.п.Андреєв Анатолій,осередок партії НАША УКРАЇНА керівник Шевчук Ерна Ананьєвна,керівнику станції швидкої допомого п.Вагілевичу Я.Я. і трошки я! Окрема подяка в м.Луцьк маг.Рибачок, в м.Рівне маг,Альбатрос і велике дякую пану Віталію (в народі В.В.В.) за допомогу,підтримку,відгук-тисну руку !!!

 
Форум » Робінзончик » Змагання » 13 лютого 2011р-Відкритий дитячий чемпіонат по підльодному.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024 |